Jubileusz Ignacjański - Peregrynacja
czwartek 12.05.2022
Z okazji Jubileuszowego Roku Ignacjańskiego - Dni Peregrynacji Ikony i Relikwii św. Ignacego Loyoli w naszym Sanktuarium. Peregrynacja miała miejsce we wszystkich kościołach i placówkach jezuickich w Polsce. Obchody kaliskie odbyły się w dniach od 12 do 18 maja 2022 roku. Hasło Jubileuszu: „W Chrystusie wszystko zobaczyć na nowo”. Nasze Sanktuarium było Świątynią Jubileuszową z możliwością zyskania odpustu zupełnego. Obchodom towarzyszyło otwarcie okolicznościowej wystawy: „450-lecie od nawrócenia św. Ignacego Loyoli i 400-lecie od jego kanonizacji”.



















