OFIAROMAT W SANKTUARIUM
Data publikacji: piątek, 30-06-2023
Wychodząc naprzeciw potrzebom wiernych chcących bezgotówkowo wspomagać nasze Sanktuarium, podjęliśmy decyzję o zainstalowaniu w naszej świątyni, w pobliżu wejścia, ofiaromatu.
Ofiaromat jest urządzeniem umożliwiającym bezgotówkowe przekazanie ofiary w sposób wygodny, niekrępujący i bezpieczny, zbliżeniowo, bez konieczności wpisywania PIN-u. Płatność można zadysponować zbliżeniowo kartą, telefonem, smartwatch’em lub blikiem.
Chociaż ofiaromaty są już szeroko wykorzystywane w kościołach, w naszym Sanktuarium stanowi on nowość. Początkowo może towarzyszyć próbie korzystania z ofiaromatu zrozumiały opór, lecz mimo to zachęcamy do przełamania obaw.
Pragniemy także zaznaczyć, że wierni preferujący klasyczną tacę będą mogli nadal składać na nią ofiarę. Natomiast osoby, które zdecydują się na systematyczne utrzymywanie naszego zabytkowego Sanktuarium, na przykład poprzez regularne wpłaty, zostaną objęte intencją mszalną, w jakiej sprawowana jest Eucharystia w Sanktuarium w każdą środę o godzinie 7.00, gdyż modlimy się w jej w trakcie za naszych żyjących i zmarłych Dobroczyńców. Wszystkim mówimy już teraz: „Bóg zapłać!”.
Pozostałe aktualności
piątek 29.05.2026
sobota 23.05.2026
piątek 15.05.2026
poniedziałek 11.05.2026
wtorek 05.05.2026
wtorek 05.05.2026
środa 26.06.2024
piątek 30.06.2023
sobota 18.04.2026
sobota 11.04.2026
sobota 14.03.2026
sobota 28.03.2026
sobota 21.02.2026
środa 18.02.2026


















